Otthonosság, Minőség
Jobbá tehető a világ!
Főoldal > Intézményünkről > Gimnázium > Tanáraink

Gimnáziumi Tantestület

 

Arnoldné Horváth Stella arnoldnehs@t-online.hu   olasz
Bereczky Judit bereczkyj@freemail.hu   testnevelés
Berezvainé Borus Kára borusk@freemail.hu   fizika
Bíró-Kocsis Anna birokocsis.anna@gmail.com   angol
Brunner Emese brunner.emese@gmail.com   matek
Cser Éva cser.istvanne@gmail.com   gyakorlati
Csermely M. Irén csermely@patrona.hu 11.A német, hittan, kolesz
Déri Emerencia emideri@hotmail.com   angol
Dr. Farkasfalvy Judit farkasfalvy@patrona.hu   infó
Dr. Káposztássy Béla kaposztassy.bela@vaciegyhazmegye.hu   hittan
Dr. Kormos József kormos.jozsef@btk.ppke.hu   filozófia
Dr. Mosolygó Péter mosolygo.peter@gmail.com   hittan
Dr. Pappné Opre Monika opremonika@gmail.com   angol
Edőcsény Zita zita.edocseny@gmail.com 9.A hittan
Fehérpataky Balázs igazgato@patrona.hu   gimnázium intézményvezető, angol
Fejérvári Csenge frajercsenge@gmail.com   kolesz
Gallatz M.Klarissza mklarisz@gmail.com 9.B matek, Osztozó
Gárdos Bernadett gardos.detti@gmail.com   magyar
Gazdag M.Gemma gazdag.gyongyi.gemma@gmail.com 12.A német, latin
Győri M. Réka gyorimreka@gmail.com 7.A biológia, hittan
Hagyóné Vitus Györgyi hagyonevitusgyorgyi@gmail.com 7.B történelem
Hári Ildikó hariildiko@gmail.com   Osztozó
Herter Péter herterp@gmail.com   német, spanyol
Hervai Pál hervaipal@gmail.com   hittan, Osztozó
Hoffmann M. Márta hofmarta@freemail.hu   hittan, francia
Kemény András unicusmuhely@gmail.com   könyvtár
Koblenczné Zámbó Krisztina kriszta1101@gmail.com   testnevelés
Kozma Anita anitakozma7@gmail.com   matek, fizika
Leányvári M. Zsófia leanyvarieva@freemail.hu   biológia, hittan
Mátyásné Nagy Éva ematyas0105@gmail.com   német
Moldoványi Cili moldov.cili@gmail.com   kémia
Posta Zsófia Ágnes postazso@gmail.com 8.B testnevelés
Püski Nikoletta niki.puski@gmail.com   testnevelés
Raunio Maria rauniomariae@gmail.com   rajz
Richlik-Horváth Katalin katalin.richlik6@gmail.com   matek, infó
Rubovszky Rita rita.rubovszky@gmail.com   főigazgató, média, Osztozó a 12. évfolyamon
Székelyné Márialigeti Borbála marialigeti.borbala@gmail.com   biológia
Széplakiné Kocsis Éva szeplakine@gmail.com 10.A angol
Szőnyiné Lobmayer Margó szlobmayermargo@gmail.com   ének
Takács Ilona takacsicusvera@freemail.hu   kolesz
Tamási Ágota tamasiagota@gmail.com 10.B magyar
Tasi Kata katatasi05@gmail.com   magyar
Temple Rita templerita@freemail.hu 12.C francia
Vándor Ildikó gmr1964@gmail.com 11.B történelem, földrajz
Varga-Urbán Zoltán zavargaz@gmail.com   magyar
Velkei M. Szaniszla szaniszla@patrona.hu   biológia, kolesz
Vörös Károly voros@patrona.hu 12.B történelem, Osztozó
Zsendovits Anna anna.zsendovits@gmail.com 8.A biológia, földrajz, kolesz

Patrona Hungariae

Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium,
Kollégium és Alapfokú Művészeti Iskola

1092 Budapest, Knézich u. 3-13.
Tel: +36 1 217-0337
E-mail: iskola@patrona.hu

Iskolánk fenntartója a Boldogasszony Iskolanővérek Magyar Tartománya

Honlapunk megújulását támogatta a Miasszonyunk Iskolanővérek Diákszövetsége

  Ferencváros logó