Otthonosság, Minőség
Jobbá tehető a világ!
Főoldal > Hírek, aktualitások > Akikre büszkék vagyunk - Általános iskola

1.b
Nagy Kamilla - a kerületi mesemondó versenyen negyedik helyezést ért el.
Szteránku Lelle Mila - a kerületi versmondó versenyen második helyezést ért el.
Illés-Vizler Veronika - bejutott a kerületi népdaléneklési versenyre, melyet a vírus miatt már nem rendeztek meg.
Kellermann Barnabás - Kerületi Sakk Diákolimpia harmadik helyezés; IV. Magyar Sakkhagyományokért fesztivál-Nemzetközi Maróczi-Emlékverseny: második helyezés.

2.a
Abrudbányai Vilmos Zrínyi Matematika verseny XII. hely, Sakk- diákolimpia IX., Kézilabda Mikulás -kupa I. hely,
Balogh Zsófia - Marcipán SE Fitness verseny III. hely,
Horváth Sarolta - Mozaik levelezős verseny VIII. hely,
Lakatos Levente Mikulás-kupa I.
Rácz-Kovács Zétény Mikulás-kupa I. és Kézilabda Csoki kupa I.,
Seres Villő - RR Donnelley Magyarország kft. által meghirdetett rajzverseny I. hely,
Borhi Barnabás (Vasas tenisz sportklub téli versenyén II. hely)
Gerő Zsófia (Népdaléneklési verseny 2. hely, iskolai rajzverseny 1. hely, Nova kézisuli Mikulás Kupa 3. hely)

2.b
Makovsky Nándor:
Kolonics György emlékfutás 4. helyezett (érmet kapott, Magyar Kajak Kenu Szövetség szervezésében); Heraklész szintfelmérő verseny (MKKSZ) arany minősítés

2.c
Bajkó Bence a SULI-HÓD országos versenyen:
matematika 5. helyezés
nyelvtan 7. helyezés

Külsős kiemelkedő sporteredmények (2 fő):
Szemán Zoé, RG:
Országos Bajnokság Együttes Kéziszer II. osztály gyermek 1 kategória 1. helyezés
Izrael, Eilat nemzetközi ritmikus gimnasztika csapat 2010-2011. korosztály 1. helyezés
Izrael, Eilat nemzetközi ritmikus gimnasztika egyéni karika 2010-2011. korosztály 3. helyezés
Izrael, Eilat nemzetközi ritmikus gimnasztika egyéni szabad 2010-2011. korosztály 4. helyezés
XXVI Heni néni emlékverseny II. osztály gyermek csapat 1. helyezés
Hegyvidék Kupa II. osztály gyermek csapat 1. helyezés
Gloriett kupa II. osztály gyermek 1 korcsoport egyéni szabad 2. helyezés, karika 3. helyezés, összetett 3. helyezés
IX Jász Gimnasztika Kupa 2011-B kategória egyén karika 3. helyezés, szabad 4. helyezés, összetett 4. helyezés
Esztétikus Világkupa Bajnokság csapat 12. helyezés

Barabás Péter, futball:
Sori kupa: ,,Álomcsapat legjobb játékosa”-cím

Bajkó Bence, úszás:
Utánpótlás Verseny I. forduló
50 m fiú mellúszás 28. helyezett
50 m fiú gyors 31. helyezett
BVSC Őszi Kupa Országos Bajnokság 2019
50 m hát 22. helyezett

3.a
Kerületi népdalversenybe jutott csapat: Adamson Péter, Boldizsár Áron, Illés-Vízler Mátyás, Somorjai Gellért, Werner-Nagy Péter ,
Az iskolai versmondó verseny 2. helyezettje: Vámos Tímea ,
Bolyai Matematika Csapatverseny országos 12. helyezettjei: Adamson Péter, Jambor Veronika, Sarkady Dóra, Werner-Nagy Péter,
Zrínyi Ilona matematikaverseny 3. helyezés: Adamson Péter,
Mozaik Országos tanulmányi verseny döntőjébe jutott matematikából 8. helyezettként: Werner-Nagy Péter

3.b
Bajkó Emese: Suli Hód országos levelező?verseny matematika 7, magyar nyelvtan 19. helyezett.
Budavári-Kapuszta Géza Bolyai matematika versenyen a 11. helyezést érte el,
Csíkos Dorka Luca: a házi mesemondó versenyen megosztott I. helyezést ért el,
De la Casse Rebeka: ezüst minősítést ért el a Bántai Vilmos Budapesti Fuvolafesztivál és Versenyen, valamint a házi mesemondó versenyen megosztott I. helyezést ért el.
Győriványi Mihály: A népdaléneklési versenyen az iskolai fordulón 2. helyezést ért el, iskolai versmondó versenyen pedig 3. helyezett lett, továbbá részt vett egy rajzversenyen is, sőt az őszi Bolyai matematika versenyen 11. helyezést ért el.
Hagyó András: az országos szertorna versenyen kezdő fiú kategóriában: csapat 3, egyéni 25. lett.
Hegedűs Benedek: az Országos Honismereti Tanulmányi Verseny megyei, fővárosi és országos 4. helyezettje. Kis-Győrffy Levente: A Bolyai matematika versenyen a 11. helyezést érte el, Zrínyi Matematika verseny díjazott Kovács Martin: A Bolyai matematika versenyen a 11. helyezést érte el.
Kükedi Ákos Balázs: Az Országos Honismereti Tanulmányi versenyen megyei 4. helyezettje.
Nagy Maxim: az iskolai mesemondó versenyen 1. helyezést ért el.
Rádi Botond: az Országos Honismereti Tanulmányi verseny megyei és országos 1. helyezettje.
Tóth Benedek: az Országos Honismereti Tanulmányi verseny megyei 5. helyezettje.
Tóth Zsófia: a Bántai Vilmos Budapesti Fuvolafesztivál és Verseny ezüst helyezést ért el.
Udvari András Gergely: az iskolai szivacskézilabda csapattal Mikulás-kupát nyert.

4.a
Biró Villő (Mozdulatcsiszoló Táncműhely előadása),
Nagy-Haffner Zsuzsanna: Ritmikus Gimnasztika páros karikagyakorlat; Viktória kupa-Arany érem Pilis Kupa: Bronz érem,
Honismereti verseny: Rádi Mátyás Megyei és országos 4. helyezett,
Vincze Kristóf: Megyei és országos 6. helyezett

4.b
Benis Tamás: Mozaik Országos Tanulmányi Verseny Matematika 3-4. osztály VI. helyezést ért el,
Illés Dániel Márton: a Zrínyi Ilona Matematika Verseny Megyei fordulón 14. helyezést ért el.
Németh Bendegúz a Katolikus Iskolák Diákolimpia (KIDS) szertorna versenyén egyéni I. helyezett lett valamint MATSZ online tornaverseny IV. korcsoportjában aranyérmes lett hegyes ülőtartás gyakorlatával.

5.b
Vajna Emília (Galánta - Kodàly Zoltàn Nemzetközi hegedűversenyen ezüst minősítést)
Bazsó Bori Kazinczy Szépolvasó verseny kerületi forduló II. helyezés

5.c
Dubai Veronika: Pannon AGG Hungary Esztetikus csapatgimnasztika OB. I.helyezést ért el.

6.a
Kökény Vince, Király János és Bóra Benjamin. Rákóczi komplex verseny I. helyezett csapat
Triesz Alida különdíjas lett a Versillusztrációs pályázaton
A Mozaik tanulmányi versenyen Triesz Alida történelem országos 62. hely
Borsos Alexa
Szekszàrd, XV. Cikàdor Kupa, 3. hely
Szigetszentmiklós, Diàkolimpia, 2. hely
Budapest, XXVII. Kodomo Kupa, 1. hely

6.b
Ràcz-Kovàcs Keve Főnix kézilabda kupa 3.hely

 

Patrona Hungariae

Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium,
Kollégium és Alapfokú Művészeti Iskola

1092 Budapest, Knézich u. 3-13.
Tel: +36 1 217-0337
E-mail: iskola@patrona.hu

Iskolánk fenntartója a Boldogasszony Iskolanővérek Magyar Tartománya

Honlapunk megújulását támogatta a Miasszonyunk Iskolanővérek Diákszövetsége

  Ferencváros logó