Otthonosság, Minőség
Jobbá tehető a világ!
Főoldal > Hírek, aktualitások > Szereplések német nyelven

Nyelvi versenyek, szereplések

 

Könyv, papír, olló

A szegedi Könyv, papír, olló versenyen iskolánkat német nyelvből négy németes csapat képviselte. Mind a négy csapat ötletes plakátot és hatásos jelenetet készített Erich Kästner Emil és a detektívek című ifjúsági regényéből. A döntőben derekasan helyt álltak a lányok, amihez szívből gratulálunk!

 

 

 

Fővárosi szavalóverseny német nyelvből

A fővárosi német nyelvű szavalóverseny döntőjében Magyarics Zsuzsanna 7. A osztályos diákunk szavalta nagy átéléssel a tavaszról Clemens Brentano Sophientag című versét. Gratulálunk Zsuzsinak lelkes vállalkozó kedvéhez és gyönyörű szavalatához!

 

Köszönjük Gazdag M. Gemma nővérnek diákjaink felkészítését, és szívből gratulálunk neki!

Patrona Hungariae

Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium,
Kollégium és Alapfokú Művészeti Iskola

1092 Budapest, Knézich u. 3-13.
Tel: +36 1 217-0337
E-mail: iskola@patrona.hu

Iskolánk fenntartója a Boldogasszony Iskolanővérek Magyar Tartománya

Honlapunk megújulását támogatta a Miasszonyunk Iskolanővérek Diákszövetsége

  Ferencváros logó