Otthonosság, Minőség
Jobbá tehető a világ!
Főoldal > Intézményünkről > Zeneiskola > Iskolai versenyeink > 2013-2014

A TISZÁN INNEN, DUNÁN TÚL FŐVÁROSI NÉPDALÉNEKLŐ VERSENY

2014. JANUÁR 22-én a Patrona Hungariae Katolikus Iskolaközpontban

megrendezett ISKOLAI FORDULÓJÁNAK eredménye

A rendezvényről képek a Galériában!

5. a:

Németh Dóra – ARANY

Juhász Zsófia – KIEMELT ARANY

Varga Réka – EZÜST

 

5. b:

Farkas Gabriella, Gál Goldina, Kovács Petra – BRONZ

Brosig Márton, Fülöpp Szabolcs, Kozek Ármin – EZÜST

Sövegjártó Laura – KIEMELT ARANY

Török Alíz – EZÜST

 

6.a:

Lovell-Constantin Anna – BRONZ

Acsai Márk, Marangon Matteo Giorgio – EZÜST

Orha Csilla – ARANY

Kovács Anna   – KIEMELT ARANY

 

6.b:

Gál Anna – EZÜST

Kozma Ágnes, Kiss Artúr – BRONZ

Martos Emőke EZÜST

Szuhaj Anna, Ratkóczy Lilla – KIEMELT ARANY

Pétery Luca – ARANY

Makó Ajsa, Pintea Brigitta – EZÜST

 

7.a:

Kovordányi Kincső – BRONZ

Laczó Brigitta – KIEMELT ARANY

Kovács Kamilla, Laczó Brigitta – EZÜST

 

7.b:

Sóti Eszter, Vágvölgyi Anett      – KIEMELT ARANY

Nagy Boróka – ARANY

 

8.a:

Barlay Anna – KIEMELT ARANY

 

9.c

Szabó Fanni Mercédesz –KIEMELT ARANY

Szabó Orsolya KIEMELT ARANY

Forintos Anna – EZÜST

 

10.b

Tarca Tamara ARANY


11.a:

Pétery Anna – EZÜST

 

11.b:

Győriványi Flóra KIEMELT ARANY

Samu Anna KIEMELT ARANY

 

Szeretettel gratulálunk!

 Szőnyiné Lobmayer Margit és Acsainé Dávid Ágnes




TISZÁN INNEN, DUNÁN TÚL NÉPDALÉNEKLÉSI VERSENY

IX. KERÜLETI FORDULÓ, 2014. JANUÁR 29.

HELYEZÉSEK

 

Iskola

Versenyző neve

Helyezés

Weöres Sándor Ált. Isk. és Gimnázium

Nyáry Eszter

ARANY, TOVÁBBJUTÓ

Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola

Földvári Zsuzsa

EZÜST

 

Hoffmann Panna

EZÜST

 

Ujvári Julianna

KIEMELT ARANY, TOVÁBBJUTÓ

 

Kőrösi Kisegyüttes:

 

Bohácsi Melinda

Hoffmann Panna

Kumli Kata

Rácz Kyra

Szilveszter Laura

Ujvári Julianna

Vörös Enikő Csepke

KIEMELT ARANY, TOVÁBBJUTÓK

 

 

 

 

 

 

Budapest IX. kerületi Telepy Károly Testnevelési Ált. Isk. és Gimnázium

Farkas Klaudia

Mátrai Vivien

BRONZ

 

Mátrai Vivien

EZÜST

Kosztolányi Dezső Ált. Isk.

Betyárok:

Kiss Norbert

Klötzl Gergő

Nagy Péter

Tóth Bence

KIMELT ARANY

 

 

 

 

 

Pacsirták:

Darvas Noémi

Peresztegi Veronika

Polyák Petra

Szalkai Dorottya

Szűcs Panna

Jurek Rebeka

ARANY

 

 

 

 

 

Szent-Györgyi Albert Ált. Isk. és Gimnázium

Briga Zsanett

Gombás Emese

Czibulya Anna

Horváth Henrietta

Westsik Luca

ARANY

 

 

 

 

 

Nefelejcs csoport:

Géczi Eszter

Fundelius Anna

Cseresnyés Orsolya

Tóth Eszter

Kertész Olga

ARANY

 

 

 

 

 

Jáhn Erik

EZÜST

 

Tóth Eszter

EZÜST

 

Szendrey Csongor

Fekete Boldizsár

Kiss Vajk

Germán Péter

KIEMELT ARANY

TOVÁBBJUTÓK

 

 

 

Leövey Klára Gimnázium és Szakközépiskola

Czuppon Boglárka

KIEMELT ARANY

 

Józan Vivien

ARANY

Patrona Hungariae Katolikus Iskolaközpont

Barlay Anna

EZÜST

 

Győriványi Flóra

EZÜST

 

Juhász Zsófia

KIEMELT ARANY

TOVÁBBJUTÓ

 

Kovács Anna

EZÜST

 

Laczó Brigitta

EZÜST

 

Samu Anna

EZÜST

 

Sóti Eszter ,Vágvölgyi Anett

EZÜST

 

Sövegjártó Laura

EZÜST

 

Szabó Fanni Mercédesz

EZÜST

 

Szabó Orsolya

EZÜST

 

Szuhaj Anna, Ratkóczy Lilla

BRONZ

 

 

 

Lónyay utcai Református Gimnázium

Kővirág Énekegyüttes:

Parti Zsófia

Major Johanna

Boldog Eszter

Tolnay Lea

Tolnay Ráhel

Helmeczi Boglárka

Bolfán Janka

Horváth Beatrix

KIEMELT ARANY

 

 

 

 

 

 

 

 

 


A TISZÁN INNEN, DUNÁN TÚL FŐVÁROSI NÉPDALÉNEKLŐ VERSENY

FŐVÁROSI FORDULÓJÁNAK eredménye

 

Juhász Zsófia - ARANY

Szabó Fanni Mercédesz –EZÜST

Szabó Orsolya -EZÜST

Samu Anna -EZÜST

Szeretettel gratulálunk!

Szőnyiné Lobmayer Margit és Acsainé Dávid Ágnes


E-napló Adomány - Alapítvány Levelezés PHÉrték
május 24. péntek
08:00 Ovi - Néri Szent Fülöp Gyógypedagógus Csoport ünnepe
május 27. hétfő
Ovi - Elszökött az óvoda
május 29. szerda
08:00 Kompetenciamérés - 6-8-10. évf
18:00 Zeneiskolai gálahangverseny
május 30. csütörtök
16:30 Ált.isk - Néptáncgála
június 01. szombat
10:00 Ovi - Te Deum
június 03. hétfő
08:00 Gimn. - Tantárgyi vizsgák
június 04. kedd
08:00 Nemzeti Összetartozás Napja - 11.AB
17:00 Gimn.- 2019/20 7.AB szülői értekezlet
június 05. szerda
Gimn. - Emelt szintű szóbeli érettségik
június 07. péntek
08:00 Ovi - Szent Ágnes csoport ünnepe
június 12. szerda
16:30 Ált.isk - 6.évf. búcsú
június 13. csütörtök
08:00 Gimn. - Köszönet a technikai munkatársaknak
09:00 Gimn. - DÖK Sportnap
16:00 Ált.isk - Te Deum
17:00 Ált.isk - Tanévzáró + Bizonyítványosztás
június 14. péntek
Utolsó tanítási nap
09:00 Gimn. - Te Deum
10:00 Gimn.-Tanévzáró + Bizonyítványosztás
június 17. hétfő
Vízi kalandsport tábor (Szentendre)
08:00 Gimi - Szóbeli érettségi 12.A
június 20. csütörtök
08:00 Gimi - Szóbeli érettségi 12.B
június 21. péntek
08:00 Gimi - Szóbeli érettségi 12.B
június 22. szombat
08:00 Gimi - Szóbeli érettségi 12.B
Éves program »

Patrona Hungariae

Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium,
Kollégium és Alapfokú Művészeti Iskola

1092 Budapest, Knézich u. 3-13.
Tel: +36 1 217-0337
E-mail: iskola@patrona.hu

Iskolánk fenntartója a Boldogasszony Iskolanővérek Magyar Tartománya

Honlapunk megújulását támogatta a Miasszonyunk Iskolanővérek Diákszövetsége

  Ferencváros logó