Otthonosság, Minőség
Jobbá tehető a világ!
Főoldal > Intézményünkről > Gimnázium > Tanáraink

Gimnáziumi Tantestület

 2017/18-as tanév

 

Gimnázium E-mail Osztálya Mely tantárgyat tanít
Fehérpataky Balázs arroyoblanco@gmail.com   intézményegység vezető, angol, Osztozó
Arnoldné Horváth Stella arnoldnehs@gmail.com   olasz
Bereczky Judit bereczkyj@freemail.hu   testnevelés
Berezvainé Borus Kára borusklara1114@gmail.com of.h 12.B fizika
Bíró-Kocsis Anna birokocsis.anna@gmail.com   angol
Brunner Emese brunner.emese@gmail.com of.h 11.B matematika
Constantin Zita zitafamilytree@freemail.hu   angol
Cser Éva cser.istvanne@gmail.com   gyakorlati
Csermely M. Irén csermely.patrona@gmail.com of. 12.A német, hittan, kolesz
Dr. Farkasfalvy Judit farkasfalvy@patrona.hu of.h 11.A informatika
Dr. Káposztássy Béla
kaposztassy.bela@vaciegyhazmegye.hu
  hittan
Dr. Kormos József kormos302@gmail.com   filozófia
Dr. Pappné Opre Monika opremonika@gmail.com   angol
Dombi Annamária domb.ancsa@gmail.com   ISKOLAPSZICHOLÓGUS
Edőcsény Andrásné  zita.edocseny@gmail.com  of. 10.A történelem, hittan, Osztozó
Feketéné Józsa Veronika jozsav@gmail.com of.h 7.A matematika
Gallatz M.Klarissza mklarisz@gmail.com of. 10.B matematika, Osztozó
Gárdos Bernadett gardos.detti@gmail.com of.h 7.B magyar, Osztozó
Gorondi Orsolya gorondi.orsolya@gmail.com   német, spanyol, Osztozó
Petrásné Gurubi Éva evagurubi@gmail.com   angol
Gazdag M.Gemma gazdag.gyongyi.gemma@gmail.com of. 7.A német, latin
Győri M. Réka gyorimreka@gmail.com of. 8.A biológia, hittan
Hagyóné Vitus Györgyi hagyonevitusgyorgyi@gmail.com of. 8.B történelem, olasz
Hári Ildikó ssndkoli@gmail.com   Osztozó
Herter Péter herterp@gmail.com   német, spanyol
Hervai Pál hervaipal@patrona.hu of.h 10.B hittan, Osztozó
Hoffmann M. Márta hofmarta@freemail.hu   hittan, francia
Horváth Henriett henriett.horvath38@gmail.com   prefekta, 10. évf.
Kemény András unicusmuhely@gmail.com   könyvtár
Koblenczné Zámbó Krisztina kriszta1101@gmail.com of.h 9.A testnevelés
Kovács Bernadette kovidetty@gmail.com   prefekta, 7.évf.
Kozma Anita anitakozma7@gmail.com   matematika
Leányvári M. Zsófia leanyvarieva@freemail.hu   biológia
Mátyásné Nagy Éva ematyas0105@gmail.com of.h 12.A német
Moldoványi Cili moldov.cili@gmail.com   kémia, matek
Nagy Károly medians67@gmail.com   informatika, rendszergazda
Péntek Zsófia pentek.zsofia@gmail.com   biológia
Posta Ágnes Anna postazso@gmail.com of. 9.B testnevelés
Raunio Maria rauniomariae@gmail.com of.h 8.A rajz és vizuális kultúra, művészettörténet, Osztozó
Riba Katalin riba.kati@gmail.com   angol, könyvtár
Rubovszky Rita rita.rubovszky@gmail.com   magyar, francia
Sinka Andrea sinka.andi22@gmail.com   testnevelés, gyógytestn.
Szabó Ágnes szabo.agnes38@gmail.com   pedagógiai asszisztens
Széplakiné Kocsis Éva szeplakine@gmail.com of. 11.A angol
Szőnyiné Lobmayer Margó szlobmayermargo@gmail.com of.h 9.B ének
Takács Ilona takacsicusvera@freemail.hu    
Tamási Ágota tamasiagota@gmail.com of. 11.B magyar
Tasi Kata katatasi05@gmail.com   magyar
Temple Rita templerita71@gmail.com of. 7.B francia, német
Vándor Ildikó gmr1964@gmail.com of. 12.B történelem, földrajz
Velkei M. Szaniszla szaniszla@patrona.hu   biológia, prefekta
Viola Beáta viobea@gmail.com   magyar, német
Zsendovits Anna anna.zsendovits@gmail.com of. 9.A
biológia, földrajz, prefekta, 9.évf.
Zeller Dalma racdalma@gmail.com   kémia fakt
E-napló Adomány - Alapítvány Levelezés Patrona Blogger
december 11. hétfő
08:00 Gimi - Reggeli ima Regnum
08:00 Ált.isk - Lelki nap
december 13. szerda
07:15 Gimn. - Osztálymise | 12.B
december 14. csütörtök
18:00 Händel
december 18. hétfő
08:00 Gimi - Reggeli ima - Szentjánosbogár
december 19. kedd
16:30 Ovi - Szülők betlehemes játéka
december 20. szerda
15:00 Karácsonyi vásár
16:00 Karácsonyi műsor
december 21. csütörtök
08:30 Gimi - Karácsonyi műsor
09:00 Gimi - Osztálykarácsonyok
13:30 Munkatársak karácsonya
december 22. péntek
Karácsonyi szünet
január 03. szerda
08:00 Szünet utáni első tanítási nap
január 04. csütörtök
BIPA
január 05. péntek
09:00 Ovi - Házszentelés
január 08. hétfő
08:00 Gimi - Reggeli ima - 10.B
január 10. szerda
07:15 Gimn. - Osztálymise | 7.B
Éves program »

Patrona Hungariae

Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium,
Kollégium és Alapfokú Művészeti Iskola

1092 Budapest, Knézich u. 3-13.
Tel: +36 1 217-0337
E-mail: iskola@patrona.hu

Iskolánk fenntartója a Boldogasszony Iskolanővérek Magyar Tartománya

Honlapunk megújulását támogatta a Miasszonyunk Iskolanővérek Diákszövetsége

  Ferencváros logó