Tantestület

Rubovszky Rita
rubovszky.rita@patrona.hu
főigazgató
Csermely M. Irén
csermely@patrona.hu
latin, hittan, 10.A osztályfőnök
Harsányi Klára
harsanyi.klara@patrona.hu
angol
Mátyásné Nagy Éva
nagy.eva@patrona.hu
német, gimnázium igazgató-helyettes, 9.A osztályfőnök-helyettes
Valaczka András
valaczka.andras@patrona.hu
intézményegység-vezető, magyar
Vándor Ildikó
vandor.ildiko@patrona.hu
tanügyi igazgató, történelem, földrajz
Alföldi Ildikó
alfoldi.ildiko@patrona.hu
matematika
Andorné Bihari Anna
bihari.anna@patrona.hu
német
Bakonyi Gergely
bakonyi.gergely@patrona.hu
magyar, Osztozó
Balog Csaba
balog.csaba@patrona.hu
magyar
Bene Júlia
bene.julia@patrona.hu
vizuális kultúra
Berezvainé Borus Klára
borus.klara@patrona.hu
fizika, 7.B osztályfőnök-helyettes
Bíró-Kocsis Anna angol
Brunner Emese
brunner.emese@patrona.hu
matematika, 11.B osztályfőnök-helyettes
Constantin Zita
constantin.zita@patrona.hu
angol, 9.B osztályfőnök-helyettes
Domján Tibor
domjan.tibor@patrona.hu
vizuális kultúra, 9.A osztályfőnök-helyettes
Edőcsény Andrásné
edocseny.andrasne@patrona.hu
történelem, olasz, hittan, Osztozó, 8.B osztályfőnök
Engelné Kopácsi Viktória
kopacsi.viktoria@patrona.hu
magyar
dr. Farkasfalvy Judit
farkasfalvy@patrona.hu
informatika
Filipszki László
filipszki.laszlo@patrona.hu
biológia
Frank Júlia
frank.julia@patrona.hu
angol
dr. Frigyesi Miklós
frigyesi.miklos@patrona.hu
matematika
Gallatz Klára M. Klarissza
gallatz.klara@patrona.hu
matematika, Osztozó
Gárdos Bernadett
gardos.bernadett@patrona.hu
magyar, Osztozó, 10.B osztályfőnök
Gazdag Gyöngyi, M. Gemma
gazdag.gyongyi@patrona.hu
német, latin, hittan, 11.A osztályfőnök
Gorondi Orsolya
gorondi.orsolya@patrona.hu
spanyol, német, Osztozó, 9.B osztályfőnök
Győri Lívia M. Réka
gyori.livia@patrona.hu
földrajz, biológia, hittan, 12.A osztályfőnök
Hagyóné Vitus Györgyi
vitus.gyorgyi@patrona.hu
történelem, olasz
Hári M. Ildikó
hari.ildiko@patrona.hu
Osztozó
Herter Péter
herter.peter@patrona.hu
spanyol, német
Hervai Pál
hervai.pal@patrona.hu
hittan, Osztozó, 12.B osztályfőnök
Hutter Ildikó
hutter.ildiko@patrona.hu
testnevelés
dr. Káposztássy Béla
kaposztassy.bela@patrona.hu
iskolalelkész, hittan
Kemény András
kemeny.andras@patrona.hu
könyvtáros
Koblenczné Zámbó Krisztina
zambo.krisztina@patrona.hu
testnevelés
Kőhalminé Deme Zsuzsa
deme.zsuzsa@patrona.hu
magyar, Osztozó, 8.A osztályfőnök
Kőhalminé Deme Zsuzsa
deme.zsuzsa@patrona.hu
magyar, Osztozó, 7.A osztályfőnök
Konrád Júlia
konrad.julia@patrona.hu
testnevelés
Kovács Orsolya
orsolya.kovacs@patrona.hu
testnevelés
Kozma Anita
kozma.anita@patrona.hu
matematika, fizika
Lukácsné Borbély Krisztina
borbely.krisztina@patrona.hu
angol
Lukovics Milán OFM
lukovics.milan@patrona.hu
fizika
Mariháziné Dombi Annamária
dombi.annamaria@patrona.hu
iskolapszichológus
Moldoványi Cecília
moldovanyi.cecilia@patrona.hu
kémia, matematika, 10.B osztályfőnök-helyettes
Nagy Károly
nagy.karoly@patrona.hu
informatika
dr. Pappné Opre Mónika
opre.monika@patrona.hu
angol, 9.A osztályfőnök
Ráczné Zeller Dalma
zeller.dalma@patrona.hu
kémia, 7.A osztályfőnök-helyettes
dr. Süttőné Tóth Katalin
toth.katalin@patrona.hu
matematika, 7.A osztályfőnök
Szabó Ágnes
szabo.agnes@patrona.hu
pedagógiai asszisztens
Szaló Réka
szalo.reka@patrona.hu
angol
Száraz István
szaraz.istvan@patrona.hu
logopédus
Szőnyiné Lobmayer Margit
lobmayer.margit@patrona.hu
ének-zene, karvezető, 12.B osztályfőnök-helyettes
Temple Rita
temple.rita@patrona.hu
francia, német, 11.B osztályfőnök
Tuzson-Berczeli Bernadett
tuzson.bernadett@patrona.hu
magyar, történelem, 8.B osztályfőnök-helyettes
Velkey Rozália M. Szaniszla
szaniszla@patrona.hu
biológia, 7.A osztályfőnök-helyettes
Zsendovits M. Anna
zsendovits.anna@patrona.hu
földrajz, biológia