Kick-box bajnok patronás tanulóink

Az olaszországi Jesolóban 2022.09.30. és 10.08. között rendezték meg a Kick-Box Utánpótlás Világbajnokságot, ahol Jambor János 2.a osztályos tanulónk point-fighting (-21kg) kategórában világbajnoki címet szerzett, fiú gyermek csaptban pedig ezüst érmet.
Veronika ugyanitt két héttel a jobb karját biztosító hat hetes gipsz viselése után a fiatal kadét point-figthing (-37kg) kategóriában világbajnok 5. helyen végzett.

A gyerekek következő versenye az október 22-i Kick-Box Czech Open volt, ahol töretlen sikerrel söpörték be az érmeket. Veronika két aranyérmet és két ezüstöt, Laci pedig két ezüst érmet hozott el.

Részletesebb információkat a Czech Openről alábbi linkeken találhatnak:

A legutóbbi versenyük 12.10-én Esztergomban a Kick-Box Mikulás Kupa volt, ahol együtt versenyzett mindhárom gyerek. A korábbi világbajnoki címet szerzett János itt is 1. helyen szerepelt, Laci 2. helyezéssel ezüst érmet, Veronika pedig szintén ezüst érmet szerzett.